O5/129
VÁZA TYPU PING
Čína,
19. stol.
Váza typu ping ve stylu období Kangxi, apokryfně datovaná "Za velkých Čchingů, v letech Kangxi", modrobílá malba kobaltem pod polevou s námětem jezerní krajiny ve čtyřlaločných volutách, úponků a chryzantémových květů, v. 27,5 cm.