O5/131
PÁROVÉ FAMILLE ROSE VÁZY
Kanton,
19. stol.
Párové Famille rose vázy s námětem románu Sen v červeném domě, zdobená plastickými zlacenými draky a lvíčky foo, v. 35,7 cm.