O5/170
AKVAREL S MOTIVEM Z ROMÁNU PŘÍBĚHY TŘÍ ŘÍŠÍ
Čína,
okolo 1800
Akvarel s námětem románu Příběhy tří říší, malba ve stylu "modrozelených krajin" na hedvábí, rámováno, 30x67 cm.