O5/185
ŠTÍT S BODCEM A HÁKEM
Indie,
18. stol.
Železný štít s bodcem a hákem, se středovou puklicí a čtyřmi oky k upevnění řemenů. Ø štítu 34 cm. D. bodce 25 cm. Poškozeno korozí.