O7/126
Eva Fuková (1927-2015)
ČAS
50. - 60. léta 20. stol.
Bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 291x157 mm. Verso značeno autorským razítkem, razítkem "Redakce fotografie", tužkou v azbuce jméno autorky, červeným inkoustem špatně čitelný název díla v azbuce.