Hlavní stránka > Aukce > 7. Fotografie a práce na papíře > Aula

O7/127

Eva Fuková (1927-2015)

AULA

50. - 60. léta 20. stol.
Bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 174x204 mm. Verso značeno autorským razítkem, tužkou poznámka "Czech", dále nalepen papírový štítek "M 12620 Editorial Modern Photography Month March", značeno razítkem s číslem "28", typografické poznámky modrou fixou, další poznámky tužkou a propiskou. Stav A.