O9/005
Albert Schütze
PSÍ NÁHUBKY
1873
Litografie na papíře, zn. v tisku vlevo dole "Mag. f. Thierheilk. Bd. XXXIX. Hft. 3. u. 4." a uprostřed dole "Alb. Schütze Lith. Just. Berlin". Jedna z ilustrací z německé publikace s názvem Magazin für die gesammte Thierheilkunde zabývající se veterinární tematikou. Publikováno v Berlíně, mezi lety 1835-1874.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Dražit na LiveBid