O9/011
Karel Tondl (1893-1980)
KOUPÁNÍ
1959
Akvarel na papíře, 315x430 mm (výřez pasparty), sign. a dat. "K. Tondl. 1959".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Karel Tondl - narodil se v Krásnu nad Bečvou. Malíř, pedagog, grafik.
Dražit na LiveBid