O9/012
Bohumír Dvorský (1902-1976)
ŽENY U SNÍDANĚ
Pastel na papíře, 430x570 mm (výřez pasparty), sign. uprostřed dole spolu s věnováním "Boh. Dvorský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Dražit na LiveBid