O9/026
Bruno Beran (1888-1979)
PORTRÉT CHLAPCE
Olej na plátně, 44x48 cm, sign. vlevo nahoře "B. Beran". Rámováno, zaskleno. Stav A.
Bruno Beran - malíř narozen v Brně. V jeho výtvarné tvorbě se často objevují náměty ze života Bretonců a Basků či podobizny.
Dražit na LiveBid