O9/027
František Srp (1895-1943)
ŽENSKÝ AKT
1926
Olej na plátně, 92,5x76 cm, sign. a dat. vlevo dole Fr. Srp 26". Rámováno.
František Srp - malíř a grafik, krajinář, figuralista, portrétista. Studoval na pražské akademii u M. Pirnera a na uměleckoprůmyslové škole u E. Dítěte a F. Kysely.
Dražit na LiveBid