Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tři dívky u zrcadla

O9/029

Emil Weirauch (1909-1976)

TŘI DÍVKY U ZRCADLA

1951
Tempera na papíře, 86x68 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. Weirauch 51". Rámováno. Stav A.

Dražit Dražit na LiveBid