O9/029
Emil Weirauch (1909-1976)
TŘI DÍVKY U ZRCADLA
1951
Tempera na papíře, 86x68 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. Weirauch 51". Rámováno.
Dražit na LiveBid