O9/030
Victor Max Hutschenreiter (1828-?)
SKALNÍ KVĚTY
1865
Olej na plátně, 34,5x28,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. M. Hutschenreiter 865". Rámováno.
Victor Max Hutschenreiter - rakouský malíř zvířat a loveckých scén.
Dražit na LiveBid