O9/036
František Myslivec (1890-1965)
LETNÍ KRAJINA PŘED BOUŘÍ
Olej na plátně, 74x98 cm, sign. vpravo dole "Fr. Myslivec". Rámováno. Opatřeno potvrzením autenticity díla od autorovy vnučky. Stav A.