O9/038
Richard Fremund (1928-1969)
DŮM S ČERVENOU STŘECHOU
1949
Tempera na papíře, 43x61 cm, sign. a dat. tužkou vlevo nahoře "fremund 49". Rámováno, zaskleno.
Dražit na LiveBid