Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dům s červenou střechou

O9/038

Richard Fremund (1928-1969)

DŮM S ČERVENOU STŘECHOU

1949
Tempera na papíře, 43x61 cm, sign. a dat. tužkou vlevo nahoře "fremund 49". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Dražit Dražit na LiveBid