O9/039
Vilém Plocek (1905-2001)
ZAKOTVENÁ LOĎKA
1973
Tempera na kartonu, 39x50 cm, sign. a dat. vpravo dole "Vilém Plocek 1973". Rámováno.
Vilém Plocek - malíř prostých motivů z oblasti Polabí, absolvent odborné školy bytového průmyslu v Praze, malbě se učil od Jana Bendy a Františka Tichého.
Dražit na LiveBid