Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zakotvená loďka

O9/039

Vilém Plocek (1905-2001)

ZAKOTVENÁ LOĎKA

1973
Tempera na kartonu, 39x50 cm, sign. a dat. vpravo dole "Vilém Plocek 1973". Rámováno. Stav A.

Vilém Plocek - malíř prostých motivů z oblasti Polabí, absolvent odborné školy bytového průmyslu v Praze, malbě se učil od Jana Bendy a Františka Tichého.

Dražit Dražit na LiveBid