O9/103
ŠÁLEK S PODŠÁLKEM (TATZENFUSS-WAPPENTASSE)
Německo, 2. třetina 19. stol.
Zvonovitý šálek na třech nožkách, s převýšeným palmetovým uchem a hlubším podšálkem, bílý porcelán, na pohledové straně barevně a stříbrem malovaný erbovní motiv, zlacené obruby.
V. šálku 12,5 cm, Ø podšálku 16,5 cm.
Na podední šálku ryté č. modelu "102", na podšálku totéž č. ražené.
Dražit na LiveBid