O9/106
DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS
19. / 20. stol.
Velká dekorativní váza tvaru amfory na bronzovém podstavci, klenuté víko s bronzovým úchytem tvaru šištice, na patce a pod hrdlem bronzová reliéfní obruba a dvojice aplik-úchytů v podobě kozlích hlav. Bílý porcelán, na protilehlých stranách velké barevně malované figurální scény z venkovského prostředí, ostatek plochy vyplněn fialovým listrem a bohatou zlacenou štafáží s groteskovými motivy a plastickými detaily.
Celková v. 55 cm.
Stav A/B.
Dražit na LiveBid