O9/112
PĚTICE BUST BRITSKÝCH VOJÁKŮ Z NAPOLEONSKÝCH VÁLEK
Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer,
20. stol.
5 miniaturních portrétní bust britských vojáků na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Vojín 1793, Poddůstojník – Seržant 1833, Důstojník 1815, Důstojník 1850 a Generál 1815.
V. 9,5 - 10,5 cm.
Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, štětcové značky dekoratérů.
Stav A-B.
Dražit na LiveBid