O9/123
MÍSA S VEDUTOU
Morava, Vranov nad Dyjí,
1840-1850
Oválná dvouuchá mísa z měkké kameniny na nízké patce, smetanově glazovaná, černě tištěný dekor veduty s pohledem na zámek Kynžvart s figurální stafáží a německým nápisem "Königswart"; okraje zdobeny květinovými a ornamentálními motivy.
34,5x24,5 cm.
Značeno černě tištěným „Frain“ s kotvou a vtlačeným „Frain“.
Stav restaurováno.
Lepená ucha.
Dražit na LiveBid