O9/204
FLAKON LITHYALIN
Severní Čechy, Polevsko, Friedrich Egermann,
okolo 1830
Nízký flakon kruhového půdorysu, fasetovaný do šestnáctistěnu, úzké límcovité hrdlo je opatřeno osmibokou kulovitou zátkou. Hnědočervený lithyalin, foukaný do formy a broušený, mramorovaný dekor, zlacené obruby.
V. 7,5 cm, Ø 9 cm.
Neznačeno.
Dražit na LiveBid