O9/205
ČÍŠE LITHYALIN
Čechy, 19. / 20. stol.
Zvonovitá číše s hladkým odsazeným hrdlem, zevně fasetovaná včetně rozšířené patky, masivní rubínové sklo vrstvené mramorovanými lazurami v zelenohnědých tónech ve stylu napodobujícím biedermeierový lithyalin, zlacené kontury.
V. 12,5 cm.
Neznačeno.
Dražit na LiveBid