O9/206
NÁSTOLEC
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Kruhová miska z modrého alabastrového skla, zevně fasetovaná, s okrajem vybroušeným do trojlistů, malovaná reliéfním stříbrem druhorokokovými florálními motivy, adjustovaná na dekorativní noze v podobě fantaskního maskaronu z reliéfně tlačeného plechu.
Ø 17,5 cm, v. 16,5 cm.
Neznačeno.
Dražit na LiveBid