O9/207
DVOJICE MISEK
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Dvě biedermeierové misky obdélného tvaru se zvlněnými okraji, foukané do formy, větší z bílého opálového skla, na svrchní straně matovaná a zdobená zlacenými konturami a v zrcadle motivy teček a hvězdiček, menší z kobaltově modrého skla, malovaná rozvilinami a kvítky v opakních emailech a se zlacenými detaily.
30x20x4 cm a 24,3x17x4,5 cm.
Neznačeno.
Dražit na LiveBid