Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza Loetz

O9/211

VÁZA LOETZ

Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe,
1901
Velká váza hruškovitého tvaru s mírně rozšířeným hrdlem, foukaná z bezbarvého skla, dekor Phänomen Genre 1/4, Tropfen metallrot mit Silber: opálový podklad, na něm česané stříbřitě žluté pruhy, šest svislých kapkovitých nálepů z červené skloviny se stříbřitým pruhováním, mezi nimi ve spodní části vždy mírné konkávní projmutí. V. 18 cm. Značeno na podední rytým „Loetz Austria“. Stav restaurováno. Dva z nálepů v nejspodnější části ca 1-2 cm restaurovány.

Dražit Dražit na LiveBid