O9/213
VÁZA LOETZ DELPHI MIT STEINEN
Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe,
1899
Váza štíhlého válcovitého tvaru s lehkým projmutím ve střední části, na nízké patce, bezbarvé sklo, žlutozelený, jemně irisovaný dekor, hrdlo zdobeno zlacením s plasticky provedenými motivy kroužků / oválků a čtyřmi aplikovanými kabošony z barevného skla.
V. 17,5 cm.
Na podední značeno tmavým emailem psaným č. dekoru "343".
Dražit na LiveBid