Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Číše

O9/215

ČÍŠE

Čechy, Kamenický Šenov, sklářská škola K. u. K. Fachschule Steinschönau,
okolo 1915
Zvonovitá číše z bezbarvého skla, v horní polovině zdobená vertikálními broušenými olivkami, okolo žlutou lazurou a jemnou ornamentální malbou švarclotem s motivy srdčitých lístků, hvězdiček a spirál se zlacenými detaily a okrajem, lehce rozšířená báze s perličkovou bordurou. V. 15 cm. Neznačeno. Stav A.

Dražit Dražit na LiveBid