Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kubistická dóza

O9/219

KUBISTICKÁ DÓZA

Čechy, 1. třetina 20. stol.
Desetiboká dóza s víkem z hnědého kouřového skla, broušená, efektně fasetovaná v kubistickém tvarosloví. Ø 16 cm, v. 16,5 cm. Neznačeno. Stav A.

Dražit Dražit na LiveBid