O9/310
ZLATÝ PRSTEN S PERLAMI
Egypt, 20. stol.
Dámský prsten ze žlutého zlata, v koruně osazený bílou a šedou perlou. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 4,09 g.
Velikost prstenu: 44
Dražit na LiveBid