O9/313
ZLATÝ PRSTEN S BÍLÝMI KAMENY
Švédsko, 20. stol.
Prsten z bílého zlata, ve čtvercové koruně osazený 9 bílými kameny. Švédské puncovní značky. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 3,96 g.
Velikost prstenu: 51
Stav A/B.
Dražit na LiveBid