O9/320
ZLATÝ ŘETÍZEK
Egypt, 20. stol.
Kroucený řetízek ze žlutého zlata, zásuvné zapínání s pojistkou. Egyptská puncovní značka. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková hmotnost 12,36 g, d. 73 cm.
Dražit na LiveBid