O9/402
MADONA SVATOTOMSKÁ
Střední Evropa,
19. stol.
Korunovaná madona ikonografického typu Hodegetria, zlacené pozadí. Olej na plátně, 86x50 cm. Rámováno, rentoilováno.
Stav restaurováno.
Dražit na LiveBid