O9/404
ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ
Patrně jižní Německo,
19. / 20. stol.
Čtveřice podmaleb na skle představuje personifikace čtyř ročních období, malovaných temperou podle tradičních vzorů v rokokovém tvarosloví, s německými popisky ve zlacených kartuších ve spodní části výjevu. Ca 30x21,5 cm. Rámováno, zaskleno.
Stav A-B.
Dražit na LiveBid