O9/412
KALAMÁŘ
Západní Evropa,
19. / 20. stol.
Stolní kalamář subtilních forem a luxusního provedení v červeném achátu (centrální kulovitá nádobka na inkoust o Ø ca 5 cm, s odklopným bronzovým víčkem završeným achátovou kuličkou) a bronzové montáži čtvercového půdorysu na čtyřech nožkách a se dvěma postranními opěrkami na psací potřeby, zdobenými opět každá třemi kuličkami z achátu, 10x11x8,5 cm, neznačeno.
Stav A/B.
Dražit na LiveBid