O9/416
DANTE
Itálie,
19. / 20. stol.
Dekorativní busta renesančního básníka a učence v čapce ověnčené vavříny, na leštěném kamenném soklu válcovitého tvaru. Bílý mramor (alabastr), v. busty 15 cm, celková v. vč. soklu 24 cm. Neznačeno.
Prasklina.
Dražit na LiveBid