O9/425
SALONNÍ STOLEK
Rusko (?)
konec 19. stol.
Elegantní nízký stolek na lvích tlapách, řezbované lipové dřevo, zlacení, bílý lak. Horní deska z růžové scaglioly.
Drobné oděrky na hranách desky.
Dražit na LiveBid