Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Trojice knih z edice Symposion v úpravě Toyen

A74/125

Toyen (1902-1980)

Různí autoři

TROJICE KNIH Z EDICE SYMPOSION V ÚPRAVĚ TOYEN

1932, 1933
Vel. 8°, 19x12,5 cm. Pevné nakladatelské plátěné vazby se zlacenými dekory a hřbetními štítky. Vázáno bez obálek. Romain Rolland: Petr a Lucie. 144 číslovaných s., česky, přeložil Jaroslav Zaorálek. Úprava, frontispis a 2 další dvoubarevné litografie a vazba Toyen. Vydal Rudolf Škeřík v Praze roku 1932 jako 2. vydání 18. svazku edice Symposion. Leonard Frank: Ze tří milionů tři. 205 číslovaných s., česky, přeložil Jaroslav Zaorálek. Úprava, frontispis a 3 další dvoubarevné litografie a vazba Toyen. Vydal Rudolf Škeřík v Praze roku 1932 jako 59. svazek edice Symposion. Jean Giono: Hlasy země. 202 číslovaných s., česky, přeložil Jaroslav Zaorálek. Úprava, frontispis (dvoubarevná litografie) a vazba Toyen. Vydal Rudolf Škeřík v Praze roku 1933 jako 60. svazek edice Symposion. Dobrý až velmi dobrý stav, 1 svazek (Petr a Lucie) lehce poškozen od vlhkosti, zde také mírně poškozen spodní okraj frontispisu.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 600 Kč