Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Korunovace Karoliny Augusty v roce 1825

A75/030

Eduard Gurk (1801-1841)

KORUNOVACE KAROLINY AUGUSTY V ROCE 1825

1825
Kolorovaný lept na papíru, tisková plocha 25x37 cm (velikost s rámem 42,5x49 cm), signováno dole uprostřed "E. Gurk del sculp. et edidit.". Korunovace Karoliny Augusty v roce 1825 (Solennis Introitus Augustifssimae Imperatricis CAROLINA AUGUSTA Dum Posonii XXV. Septembris MDCCCXXV.). Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Eduard Gurk byl rakouský malíř, představitel biedermeieru.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč