Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Malovaná váza

A75/339

Jožka Florián (1873-1941)

MALOVANÁ VÁZA

Čechy, Dubí u Teplic, B. Bloch, 2. čtvrt. 20. stol., malba 1946
Velká porcelánová váza s krátkým zúženým hrdlem, celoplošně zdobená figurální malbou s tématikou vody v převládajících modrých tónech se zlacenými detaily. V. 32 cm. Signováno a datováno v dekoru i na podední "(ORIGINÁL) Jožka Florián 46", modře tištěná značka porcelánky "E" s korunkou a "Made in Czechoslovakia" (1945-1959), vtlačené číslo modelu "6221". Stav A.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč