A75/345
POHÁR KOSTNÍ SKLO
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Pohár z bílého kostního skla, foukaný do formy a broušený; zvonovitá kupa, zevně fasetovaná do osmistěnu, na vyšší nožce a obloučkové patce, po obvodu průběžně malovaný groteskový dekor s orientalizujícími figurkami v opakních barevných emailech se zlacením a stříbřením; hladké odsazené hrdlo, zlacené obruby.
V. 17,5 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč