O9/033
Rudolf Kundera (1911-2005)
CAPRI
1936
Olej na překližce, 24,5x31 cm (výřez rámu), sign., dat. a zn. vpravo dole "Kundera / 36. Capri". Na zadní straně přípis: " "Pohled s Capri" olej 1936. Rud. Kundera, ak. mal. Brno...". Rámováno, zaskleno.