A57/060
Leopold Masur (1868-1941)
BRNO - ŠPITÁL SV. ŠTĚPÁNA NA KŘENOVÉ ULICI
Akvarel na papíře, 242x290 mm, sign. vlevo dole "LM". Rámováno, zaskleno.