A57/067
Jan Trampota (1889-1942)
BÁRKY NA POBŘEŽÍ
1931 Litografie na papíře, 370x470 mm (výřez pasparty), zn. vpravo dole v tisku "Jan Trampota 1931". Paspartováno, rámováno, zaskleno.