Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét vojáka

A57/075

Josef Kriehuber (1800-1876)

PORTRÉT VOJÁKA

1840 Litografie na papíře, 478x350 mm, sign. a dat. vlevo dole v tisku "Kriehuber 840" a zn. vpravo dole v tisku "Gedr. bei J. Rauh.". Rámováno, zaskleno.

Josef Kriehuber - rakouský litograf a malíř.