A57/098
Alois Mikulka (1933)
TROSEČNÍKOVO ŽÍZNÍVÉ ODPOLEDNE
1974 Linoryt na papíře, 250x260 mm, sign. a dat. při spodním okraji "A. Mikulka 1974". Paspartováno.