A57/205
Friedrich Keil (1813-1875)
KAPITULUJÍCÍ REVOLUCIONÁŘI R. 1848
1849 Olej na plechu, 47x62 cm, sign. a dat. vpravo dole "Keil 849". Rámováno. Stav A.