A57/235
Martin Benka (1888-1971)
NA PAMÁTKU NA TÝNEC
1916 Olej na kartonu, 70x97 cm, sign. vpravo dole "Na památku na Týnec 1916 M. Benka". Rámováno. Provenience: Dílo pochází z pozůstalosti malíře Aloise Kalvody. Stav A.